MEDIMA.cz - Internet pro lkae a dal pracovnky ve zdravotnictv
www.medima.cz

Reklama
Reklama

Služby portálu
MEDIMA.cz

jsou určeny lékařům, farmaceutům, studentům medicíny a farmacie a odborným pracovníkům v oblasti zdravotnictví, optiky, kosmetiky a veterinární medicíny.

Pro jednotlivce

Email - poštovní schránka s přístupem z Vašeho mailového programu nebo přes web

Webhosting - prostor pro Váš web

Adresy na atraktivních doménách lékařských profesí - včetně gynekolog.cz či chirurg.cz

To vše ZDARMA a ihned. více

Registrujte se

Pro společnosti

Webhosting - prostor pro web Vaší odborné společnosti

Elektronická konference - prostředek pro komunikaci mezi větším počtem lidí

Adresy na atraktivních doménách lékařských odborností - např. gynekologie.org

To vše ZDARMA. více

Kontaktujte nás

Registrace na portálu MEDIMA.cz

Registrace na portálu MEDIMA.cz probíhá poloautomatickou formou. To znamená, že uživatelský účet se vytvoří ihned po vyplnění a odeslání registračního formulře, k jeho plnohodnotnému používání je ale potřeba schválení naším admninistrátorem.
(Pozn. Dřívější plně automatická registrace musela být zrušena z důvodu masivního zneužívání našich služeb k rozesílání nevyžádaných mailů, tzv. spamů.)

Jak se zaregistrovat

Zájemce, kteří si přejí se zaregistrovat na našem serveru, prosíme, aby vyplnili registrační formulář. Na jeho základě pak bude vytvořeno tzv. uživatelské konto. Konto začne být funkční až po posouzení žádosti o registraci naším administrátorem. To se stane nejpozději do 24 hodin od okamžiku vyplnění registračního formuláře a jeho odeslání. O schválení či zamítnutí registrace nemůže být žadatel informován. Doporučujeme proto vyčkat uvedenou lhůtu.

Po registraci vyčkejte na aktivaci konta!

Upozornění

Rozhodujícím kritériem pro kladné posouzení žádosti administrátorem je řádné a pravdivé vyplnění všech údajů registračního formuláře. Pokud bude Vaše žádost o registraci zamítnuta a Vy budete přesvědčeni o tom, že jste při registraci vyplnili řádně všechny údaje, můžete se na nás obrátit prostřednictvím webového formuláře Zaslání sdělení, popř. emailem na adresu problemy@medima.cz.

Upozorňujeme zájemce o registraci, že jejich právo na registraci a používání všech bezplatných služeb nabízených portálem MEDIMA.cz není nijak právně vymahatelné. Podrobnosti najdete v dokumentu "Pravidla používání služeb portálu MEDIMA.cz", který je součástí procesu registrace.

Naše portály:

MEDI webmail MEDI eshop MEDI katalog Nádory Gynekolog Urolog Kožní Chirurg

Nové weby:

další weby
 
 
problémy
 
:problemy@medima.cz
helpdesk
zakázky
ostatní
:info@medima.cz